Dietetyk Gdańsk - Długi Targ, telefon: 58/356 22 03 kontakt@dietetyk-dietetyka-gdans.eu

Dietetyk Gdańsk - Test metabolizmu tłuszczów

Starasz się schudnąć? Stosujesz dietę odchudzającą? Ćwiczysz na siłowni godzinami, aby spalić chociaż odbrobinę tłuszczyku?

Sprawdź już teraz czy Twoje wysiłki przynoszą efekty!

Od dzisiaj możesz monitorować swoją gospodarkę kwasów tłuszczowych!

Poprzez wykonanie prostego testu możesz codziennie sprawdzać czy Twój organizm spala tłuszcz.

Test polega na wykrywaniu kwasu acetylooctowego w moczu. Kwas acetylooctowy jest podstawowym związkiem produkowanym podczas metabolizmu tłuszczów. Kwas acetylooctowy może zostać wykorzystany przez serce oraz mózg do produkcji energii. Podczas rozkładu tkanki tłuszczowej, produkcja kwasu acetylooctowego w wątrobie przewyższa zużycie tego związku przez serce oraz mózg. Dlatego też poziom kwasu acetylooctowego wzrasta we krwi. Nerki filtrując krew "wyłapują" kwas acetylooctowy, a następnie związek ten wydalany jest wraz z moczem. Poprzez test na obecność kwasu acetylooctowego w moczu, możesz przekonać się czy Twoja tkanka tłuszczowa jest rozkładana.

Nie masz pewności czy Twoja dieta jest skuteczna? Nie czekaj kilka tygodni, aby zobaczyć efekt! Możesz codziennie sprawdzać efektywność Twojego planu żywieniowego!

Masz wątpliwości który rodzaj treningu jest najlepszy dla Ciebie? Przekonaj się tego samego dnia czy Twój wysiłek przyniesie oczekiwane efekty! Nie marnuj czasu na trening, który nie spala tkanki tłuszczowej. Jeżeli kwas ocetyooctowy nie pojawia się w Twoim moczu, to znaczy, że musisz wprowadzić zmiany w Twoim planie treningowym.

Dzięki temu prostemu do wykonania testowi udoskonalisz swój plan spalania zbędnej tkanki tłuszczowej!

Cena testów metabolizmu tłuszczów (na 25 dni): 100zł, czyli jedynie 4zł dziennie!

Cena testów metabolizmu tłuszczów (na 10 dni): 50zł