Dietetyk Gdańsk - Długi Targ, telefon: 58/356 22 03 kontakt@dietetyk-dietetyka-gdans.eu

Dietetyk Gdańsk - Konsultacja specjalistyczna

Cena pierwszej wizyty u Dietetyka

Pierwsza wizyta jest spotkaniem, którego głównym założeniem jest określenie Twoich potrzeb i wymagań. Omawiane są Twoje oczekiwania dietetyczne i poziom motywacji do działania. Podczas rozmowy najważniejszym elementem jest identyfikacja problemu oraz znalezienie jego rozwiązania. Dietetyk na pierwszym spotkaniu określi Twój stan zdrowia, zanalizuje prowadzony przez Ciebie tryb życia, nawyki żywieniowe oraz prowadzoną aktywność fizyczną. Ważne jest, aby opowiedzieć o swoich preferencjach żywieniowych i ewentualnie ćwiczeniowych (w przypadku osób aktywnych fizycznie) oraz możliwościach czasowych. Są to elementy niezwykle istotne w określeniu odpowiedniej diety i zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych.

Pierwsza wizyta u naszego dietetyka jest krokiem do ułożenia racjonalnego planu żywieniowego lub/i treningowego. W koszt pierwszej wizyty wliczona jest analiza składu ciała.

Cena pierwszej wizyty: 100zł

Cennik za wizytę kontrolną w naszej poradni

Wizyta kontrolna ma na celu monitorowanie zmian w wyglądzie ciała i ogólnego samopoczucia. Podczas wizyty przeprowadzane są badania kontrolne zmian w składzie masy ciała oraz zmian wydolnościowych organizmu. Podczas tej wizyty rozwiążemy ewentualne problemy zaistniałe podczas stosowania przepisanej diety lub treningu. Za pomocą specjalistycznie dobranych ankiet poznasz swoje angażowanie, abyśmy mogli wciąż motywować Cię do działania. Możesz skorzystać z tej usługi na dowolnym etapie procesu zmian lub utrzymywania osiągniętych efektów.

Koszt każdej wizyty zawiera również kompleksową analizę składu ciała.

Cena wizyty kontrolnej: 80zł