Dietetyk Gdańsk - Długi Targ, telefon: 58/356 22 03 kontakt@dietetyk-dietetyka-gdans.eu

Dietetyka w Gdańsku - Plan Żywieniowy

Jesteś tym co jesz!

Dieta ma ogromny wpływ nie tylko na wagę, ale również na stan zdrowia, samopoczucie i urodę. Zaburzenia prawidłowego odżywiania coraz częściej stają się poważnym problemem społecznym. Brak czasu i stres przyczyniają się do niezdrowego trybu życia. Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie, zapraszam na wizytę u dietetyka! Dowiesz się jak w prosty sposób można zadbać o swoją dietę.

Twoja dieta wydaje Ci się nudna?

Jesteś wegetarianinem lub ze względów zdrowotnych nie możesz jeść pewnych produktów spożywczych i nie masz pomysłu na posiłki? Just Health zapozna Cię z mnóstwem nowych możliwości kulinarnych. Każdego dnia pomogę Ci stworzyć przepyszne posiłki na talerzu. Kuchnia na świecie jest tak bogata, że nie musimy ograniczać się do potraw, które znamy. Razem odkryjemy zupełnie nowe smaki!

Daj sobie pomóc i skorzystaj z fachowo i szczegółowo ułożonego planu żywieniowego!

Plan żywieniowy to indywidualnie dobrane posiłki, zgodne z Twoimi preferencjami żywieniowymi oraz możliwościami i umiejętnościami kulinarnymi. Czas przyjmowania posiłków określony jest w planie żywieniowym. Jest on specjalnie dostosowany do Twojego trybu życia. Oferta ta zawiera układanie diet na najwyższym poziomie, zarówno dla osób zdrowych, odchudzających się, jak również dla osób chorych.

Możesz wybrać opcję 7-dniowego lub 14-dniowego planu żywieniowego.

Cena 7-dniowej diety: 70zł

Cena 14-dniowej diety: 120zł